Tończa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
324,01 PLN
Powierzchnia działki
679 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
25
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Budowlana
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2024-06-03
Numer oferty
109/5712/OGS

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej, zabudowanej działki na Obszarze Natura 2000 między Łochowem a Węgrowem.

LOKALIZACJA

Działka o metrażu 679 m² położona jest w pięknej, malowniczej okolicy w miejscowości Tończa, około 100 km od Warszawy, w powiecie węgrowskim.
Z Warszawy do Tończy prowadzi wygodna trasa S8, a następnie DK 62 lub trasa S2 i DW 697. Wymiary działki to 26,29 m na 25,83 m. Z dwóch stron działka otoczona jest lasem, a w niedalekiej odległości znajdują się rzeka Liwiec i mniejsza rzeka Miedzanka, gdzie dojdziemy przyjemnym, krótkim spacerem.

Wspaniała lokalizacja dla miłośników przyrody i slow life! Czyste powietrze, zielona okolica ciesząca oko, dająca wytchnienie od codziennych trosk i cisza , przerywana śpiewem ptaków. Dookoła łąki, pola, lasy i sporadyczna niska zabudowa jednorodzinna i gospodarcza.

Jest to teren Obszaru Natura 2000 - Dolina Liwca i teren Obszaru Specjalnej Ochrony Ptaków Natura 2000 - obszar Doliny Liwca.

DOM

Na działce znajduje się mały, klimatyczny dom z 1968 roku o metrażu 87,2 m². Dom jest zdecydowanie z potencjałem, kryje w sobie dużo historii rodzinnych, aktualnie nie jest zamieszkały i jest w stanie do generalnego remontu. Właściciele dysponują ważnymi Warunkami Zabudowy, z których wynika, że dom można przebudować dostosowując do własnych potrzeb. W domu jest prąd. Na działce jest studnia, ale jest też możliwość podłączenia do wodociągu w ulicy.

Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów działka stanowi grunty rolne zabudowane i pastwiska trwałe, ale nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolnicze.

Trzy lata temu dla działki wydano warunki zabudowy. Zgodnie z tym dokumentem, można rozbudować i przebudować aktualny budynek mieszkalny wraz z urządzeniami technicznymi dającymi możliwość jego użytkowania.
- Budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z dopuszczonym poddaszem mieszkalnym.
- Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki nie powinna przekraczać 60%
- Dach jedno, dwu lub wielospadowy, kąt nachylenia połaci dachowych od 5 do 45 stopni
- Szerokość elewacji frontowej do 12,5 m
- Wysokość głównej kalenicy do 9,0 mSerdecznie zapraszam na prezentację tego urokliwego miejsca!
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
 • Odl. od centrum miasta [km]: 6.5
 • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Marta Drzewiecka

Marta Drzewiecka

Telefon:
782685202
E-mail:
drzewieckanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUET Nieruchomości s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DUET Nieruchomości s.c. z siedzibą w Krosinku (62-050) przy ul. Piaskowej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).