Dolsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
2 990 PLN
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia użytkowa
72 m2
Powierzchnia działki
2 550 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1970
Rynek
Wtórny
Numer oferty
138/5712/ODS

Opis nieruchomości

Szukasz niedrogiej nieruchomości, która będzie dawać możliwości wykorzystania na cele mieszkaniowe, a jednocześnie będzie miała potencjał do wykorzystania w przyszłości? Taka jest poniższa oferta sprzedaży!

W imieniu naszego Klienta polecamy Państwa uwadze nieruchomość położoną w miejscowości Mszczyczyn, powiat śremski, gmina Dolsk.
Miejscowość ta to mała wieś otoczona z każdej strony polami. Życie toczy się tutaj spokojnie, w otoczeniu przyrody.
W miejscowości znajduje się sklep, przedszkole oraz przystanek autobusowy, dzięki któremu miejscowość skomunikowana jest ze Śremem i Dolskiem.

Nieruchomość na sprzedaż to działka o powierzchni 2550 m2, zlokalizowana w samym centrum wsi, przy ul. Zielonej. Działka jest płaska i długa - w tej chwili w połowie obsiana jest zbożem. Właśnie ta część, która podlega uprawie, mogłaby w przyszłości (po podziale) stanowić osobną nieruchomość z wjazdem od ulicy, która znajduje się na tyłach nieruchomości.

Działka zabudowana jest domem z lat 70tych ubiegłego wieku oraz zabudowaniami gospodarczymi.
Wszystkie zabudowania są w stanie do remontu, ale już przy użyciu stosunkowo niewielkich nakładów finansowych z budynku mieszkalnego można korzystać zgodnie z jego przeznaczeniem.
Dom ma ok. 72 metry powierzchni użytkowej. Jest to budynek wolnostojący, podpiwniczony oraz posiadający strych. W tej chwili na powierzchnię mieszkalną składają się korytarz, kuchnia, łazienka i 3 pokoje. W piwnicy znajduje się kotłownia oraz pomieszczenie z pralką, a na strychu urządzono małą wędzarnię.
Media doprowadzone do nieruchomości to woda miejska oraz prąd. Dom ogrzewany jest piecem węglowym a kanalizację stanowi szambo bezodpływowe.

W galerii zdjęć prezentujemy mapkę sytuacyjną oraz zdjęcia samej nieruchomości i najbliższej okolicy.

Nieruchomość posiada jednego właściciela, księgę wieczystą bez obciążeń, wydane świadectwo energetyczne.
Zdecydowanie jest to nieruchomość z potencjałem - może być miejscem do życia na stałe lub takim na letnie wypady za miasto. Sama działka, ze względu na swój metraż i kształt daje sporo możliwości zagospodarowania łącznie z ewentualnym podziałem i wykorzystaniem wydzielonej części na odrębną nieruchomość (sprzedaż, budowa nowego domu itp.).
Obecne zabudowania, zwłaszcza budynek mieszkalny, można wyremontować w zakresie niezbędnym dla nowego właściciela lub wyburzyć i od początku stworzyć historię tego miejsca stawiając tam nowe zabudowania.

Osoby zainteresowane prezentacją nieruchomości zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia prezentacji.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Dostępne w okolicy: Sklep
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Pola, Inne budynki
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska, Studnia
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo - szczelne

Mapa

Kontakt

Izabela Mielcarek-Torzewska

Izabela Mielcarek-Torzewska

Telefon:
501696279
E-mail:
izabela@nieruchomosciduet.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUET Nieruchomości s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DUET Nieruchomości s.c. z siedzibą w Krosinku (62-050) przy ul. Piaskowej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).