Mosina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
599 000 PLN
Cena za m2
5 445,45 PLN
Powierzchnia
110 m2
Powierzchnia użytkowa
110 m2
Powierzchnia działki
300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2024
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
139/5712/ODS

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą bliźniaka w Rogalinku.

Oferujemy dwa lokale mieszkalne w domu o zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji.

Prawy lokal ma powierzchnię 110 m2 na 300 m2 działki. Cena 599 000 zł.
Lewy lokal ma powierzchnię 120 m2 na 350 m2 działki. Cena 659 000 zł.

Każdy lokalu ma następujący rozkład pomieszczeń:
Parter:
- przedsionek
- pokój, który może pełnić funkcję garderoby lub gabinetu
- aneks kuchenny z jadalnią
- salon
- łazienka

Piętro:
- 3 sypialnie
- duża łazienka
- korytarz
- pomieszczenie strychowe do samodzielnej adaptacji.

Nieruchomość wyposażona jest w prąd, wodę miejską i kanalizację. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Standard deweloperski tej inwestycji obejmuje m.in: fundament z bloczków betonowych M6 z izolacją styropianem, ściany z ceramiki poryzowej Porotherm 24 cm, schody żelbetowe, ocieplenie styropianem 15 cm + tynk akrylowy, tynki maszynowe gipsowe, dach wykonany w konstrukcji drewnianej + ocieplenie 25 cm wełną mineralną, dachówka betonowa, rynny stalowe, okna PCV 3 szybowe, rolety zewnętrzne na obu piętrach, pompa ciepła, instalacja wod-kan oraz wody ogrodowej, instalacja elektryczna, indukcja, ogrzewanie podłogowe, drzwi zewnętrze PCV, parapety zewnętrzne, podwójna ściana między połówkami.
Na działce zostały wykonane m.in. następujące prace: wyrównanie terenu, taras z kostki, opaska wokół domu, siatka między połówkami, podjazd i chodnik.

Budynek jest gotowy do sprzedaży. Prezentowane zdjęcia, to stan na koniec maja.

Działka leży w idealnej lokalizacji. W odległości ok. 500 metrów dostępna jest szkoła podstawowa a przedszkole – 850 metrów. Najbliższy sklep oddalony jest o kilkuminutowy spacer. W Rogalinku znajduje się także m.in. apteka, kilka sklepów, restauracja, zabytkowy kościół, lodziarnia. Mieszkańcy mogą korzystać z wielu atrakcji rekreacyjnych, tj.: stacji kajakowej oferującej spływy Wartą, przystani motorowodnej, stajni. Sąsiedni Rogalin zachęca do spacerów po pięknym Rogalińsku Parku Krajobrazowym.

Centrum Mosiny oddalone jest o 10 minut a Kórnik o 20 minut jazdy samochodem. Aby poruszać się po gminie, można skorzystać z podmiejskiego autobusu.

Zainteresowanych zapraszamy na prezentację.

Informujemy, iż Kupujący nie płaci podatku PCC, a prowizję biura ponosi Sprzedający.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska na działce
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce

Mapa

Kontakt

Agnieszka Kuś

Agnieszka Kuś

Telefon:
661955825
E-mail:
agnieszka@nieruchomosciduet.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUET Nieruchomości s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DUET Nieruchomości s.c. z siedzibą w Krosinku (62-050) przy ul. Piaskowej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).