Mosina

ul. Sowiniecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
349 000 PLN
Cena za m2
7 628,42 PLN
Powierzchnia
45,75 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1974
Stan nieruchomości
Do remontu
Numer oferty
57/5712/OMS

Opis nieruchomości

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem własnego mieszkania w okolicy, która zapewni zarówno dostęp do infrastruktury użytkowej, jak i terenów rekreacyjnych to mamy ofertę idealną dla Ciebie!

W imieniu naszego Klienta oferujemy do sprzedaży spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego znajdującego się na 3 piętrze w niskim, pięciokondygnacyjnym bloku (parter+4 piętra) zlokalizowanym w sercu Mosiny, przy ulicy Sowinieckiej.

W mieszkaniu o powierzchni 45,75 m2 zaprojektowano:
1. wygodny pokój dzienny z wyjściem na balkon,
2. osobną, jasną kuchnię,
3. dodatkowy pokój, który obecnie przedzielony jest ścianką działową
4. łazienkę wyposażoną w wc, umywalkę oraz kabinę prysznicową,
5. korytarz łączący ze sobą wszystkie pomieszczenia.
Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica.

Opisany wyżej lokal mieszkalny wymaga remontu.
Zakres prac zależy od nowego właściciela, ale mieszkanie będzie nadawało się do zamieszkania już po zaangażowaniu niewielkiego nakładu pracy i materiałów tj. odmalowanie i wyposażenie w niezbędne sprzęty.

Budynkami przy ulicy Sowinieckiej zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu.
W skład opłat eksploatacyjnych dotyczących miesięcznego utrzymania mieszkania wchodzą: opłaty eksploatacyjne+fundusz remontowy oraz opłaty za media tj. ogrzewanie, podgrzanie ciepłej wody, zużycie zimnej wody, opłata za tv oraz podatek od nieruchomości.
Dodatkowo płatny będzie tylko prąd.

Zdjęcia z oferty przedstawiają wnętrze sprzedawanej nieruchomości oraz poglądowe ujęcia budynków wchodzących w skład osiedla.

Ulica Sowiniecka to jedna z głównych ulic Mosiny. Budynek, w którym mieści się mieszkanie stoi, w stosunku do niej, w drugiej linii zabudowy.
W najbliższym otoczeniu znajduje się szkoła, niedaleko przedszkole, galeria handlowa, kościół. Pod ręką jest plac zabaw, z którego chętnie korzystają najmłodsi. Wokół budynków/osiedla znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców.
Jest to również bardzo wygodna lokalizacja dla osób, które szukają dobrej komunikacji z Poznaniem - budynek dworca PKP oraz pętla autobusowa znajdują się w zasięgu 5-10 minutowego spaceru.

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej lokalizacji zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.
Koszty współpracy z biurem nieruchomości ponosi Sprzedający.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Restauracja, Las, Park, Przedszkole, Szpital, Fitness, Sklep, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Kościół, Jezioro, Plac zabaw, Apteka, Bazarek, Zabudowa niska, Komenda policji
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, PKS
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Izabela Mielcarek-Torzewska

Izabela Mielcarek-Torzewska

Telefon:
501696279
E-mail:
izabela@nieruchomosciduet.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUET Nieruchomości s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DUET Nieruchomości s.c. z siedzibą w Krosinku (62-050) przy ul. Piaskowej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).