Mosina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 PLN
Cena za m2
24,55 PLN
Powierzchnia
55 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Min. okres najmu (w latach)
1
Numer oferty
15/5712/OLW

Opis nieruchomości

W imieniu naszego stałego Klienta zapraszamy do wynajmu wygodnej przestrzeni użytkowej w samym centrum Mosiny!

Lokal użytkowy znajduje się w piwnicy budynku handlowo-usługowego, przy ruchliwej ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszego.
W najbliższym jego sąsiedztwie mieści się strefa handlowa - sklepy typu Biedronka, Dealz, Action oraz targowisko miejskie. W niedalekiej odległości zlokalizowany jest dworzec PKP oraz rynek wraz z budynkami Urzędu Miasta Mosina.

Lokal o powierzchni 54 m2 przeznaczony może być zarówno na biuro, gabinet, punkt usługowy typu krawiectwo lub branża beauty, siedzibę sklepu internetowego lub magazyn - wszystko zależy od zagospodarowania i aranżacji przestrzeni. Pomieszczenie jest wykończone, w tej chwili stanowi jedną dużą przestrzeń, którą nowy Najemca może zaaranżować dostosowując je do własnych potrzeb. Bezpośrednio w lokalu podłączona jest woda (umywalka).
Oprócz powierzchni użytkowej samego lokalu do dyspozycji Najemcy jest toaleta oraz pomieszczenia gospodarcze.

Zarówno Najemca, jak i jego klienci, mogą korzystać z wygodnego, BEZPŁATNEGO, parkingu na tyłach budynku, w którym znajduje się lokal.

MEDIA: ogrzewanie, woda, ścieki - w cenie najmu; prąd - dodatkowo płatny (podlicznik). Istnieje możliwość podłączenia internetu TP SA.

Czynsz najmu w wysokości 1450 zł +VAT miesięcznie.
Kaucja do uzgodnienia.

Wszystkich poszukujących lokali w atrakcyjnej lokalizacji zapraszamy na prezentację naszej oferty!
Koszty współpracy z biurem DUET Nieruchomości pokrywa Właściciel lokalu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Izabela Mielcarek-Torzewska

Izabela Mielcarek-Torzewska

Telefon:
501696279
E-mail:
izabela@nieruchomosciduet.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUET Nieruchomości s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DUET Nieruchomości s.c. z siedzibą w Krosinku (62-050) przy ul. Piaskowej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).